Bank pomysłów

Działalność szkół i placówek oświatowych przed zbliżającą się beatyfikacją

Sługi Bożego Kardynała Wyszyńskiego

Tutaj przejdź do listy pomysłów.

KOMUNIKAT 
Projekt "Prymas Wyszyński - Człowiek Niezwykłej Miary"
 
Szanowni Państwo,
 
w odpowiedzi na pytania, przesyłam bieżące informacje dotyczące projektu "Prymas Wyszyński - Człowiek Niezwykłej Miary".
 
1. W związku z pytaniami o możliwość uczestniczenia w projekcie uczniów klas młodszych, dopuszczamy regulaminowo do udziału również dzieci poniżej klasy szóstej, bez względu na wiek. Jednocześnie informujemy, że nie tworzymy nowej kategorii wiekowej i wszystkie prace będą oceniane łącznie.
 
2. Wyjaśniamy, że każda szkoła, która zgłasza udział w konkursie poprzez przesłanie ankiety beatyfikacyjnej, sama decyduje, jakie 4 kategorie z 10 zaproponowanych będą konkursowymi oraz obowiązkowo realizuje zadanie nr 10 (projekt znaczka). Szkoła wybiera po jednej pracy z każdej z tych 5 kategorii i przesyła 5 najlepszych prac - po jednej z 4 wybranych przez siebie kategorii oraz jedną obowiązkową. Przy każdej z prac szkoła określa kategorię, w jakiej zgłoszona jest praca. Do tych 5 prac (przesłanych łącznie elektronicznie lub tradycyjną pocztą) należy dołączyć kartę zgłoszenia w konkursie z klauzulą RODO. Karta oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie https://poznajprymasatysiaclecia.pl/, w zakładkach "Zadania projektu" oraz "Dokumenty do pobrania". 
 
3. W związku z nadzwyczajną sytuacją w kraju, przedłużamy termin przesyłania ankiet do 31 marca 2020 roku. Jednocześnie informujemy, że przyjmujemy wypełnione ankiety cały czas i można je przesyłać na adres:
zarzadwyszynskistowarzysTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
4. Odpowiedzi na pojawiające się pytania będą zamieszczane w zakładce "Pytania i odpowiedzi" na stronie projektu:
 
5. Zachęcamy ponadto do wejścia i polubienia naszych stron na Facebooku, gdzie będą zamieszczane aktualności związane z beatyfikacją oraz z projektem "Prymas Wyszyński - Człowiek Niezwykłej Miary" 
 
Strona FB Stowarzyszenia: 
 
Strona FB projektu:
 
 
Z poważaniem

Prezes Stowarzyszenia

Elżbieta Dmitrowska Kaduk

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół

 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

 

Adres do korespondencji:

Instytut

Prymasa Wyszyńskiego

ul.Świerkowa 4

03-054 Warszawa

 

Numer telefonu:

228316151

 

Konto pocztowe Stowarzyszenia:

 

zarzadwyszynskistowarzyszenie

@gmail.com

 

Numer konta Stowarzyszenia:

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

System bankowy

01-211 Warszawa

Kasprzaka 10/16

Oddział w Leżajsku

ul. Mickiewicza 40

37-300 Leżajsk

Numer rachunku:

63203000451110000003300560