NA PIELGRZYMKĘ SZKÓŁ IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

NA JASNĄ GÓRĘ

22 maja 2024 roku

(Termin pielgrzymki przesunięty o tydzień później w związku z egzaminami ośmioklasistów.)

W tym roku obchodzimy mały jubileusz – jest to nasza XV pielgrzymka! A do tego odbywa się w roku wielkiego jubileuszu – 100-lecia święceń kapłańskich i Mszy św. prymicyjnej sprawowanej przed Cudownym Obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze przez Patrona naszych szkół, błogosławionego Stefana kardynała Wyszyńskiego.

Powierzając nasze życie Jezusowi przez ręce Jego Matki Maryi z pomocą Prymasa Tysiąclecia chcemy szukać autorytetów, odkrywać nasze pasje i powołania: życiowe, zawodowe, wybierać prawdziwe wartości, które kształtują nasze charaktery i budują nas wewnętrznie, duchowo.

Naszej modlitwie będzie przewodniczył ksiądz biskup Kazimierz Gurda, ordynariusz diecezji siedleckiej. W programie jak zwykle poza wspólną modlitwą ciekawe spotkania, świadectwa, możliwość poznania kolegów i koleżanek z innych szkół o tym samym imieniu, wymiana doświadczeń między szkołami.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pielgrzymki udostępnimy w najbliższym czasie.

Zapraszamy!